Yazar Başvurusu

Sen ve Ben’de yazmak ister misiniz?

Dergimiz, her gün yeni yazarlarla büyüme, hayata dair her konuyu konuşma hedefi doğrultusunda bünyesine yeni yazarlar dahil etmekten mutluluk duyuyor.

Yazılarınız ile ilgili başvurularınızı info@senveben.biz.tr mail adresine yollayabilirsiniz. Başvurularınız editörlerimiz tarafından değerlendirilerek, yayına uygun bulunup bulunmadığı tarafınıza en geç 5 iş günü içerisinde bildirilir.

Başvuru Koşulları

  • Yazmak istediğiniz konuda minimum 300 kelimelik 3 farklı yazı.
  • Üçüncü tekil şahısla yazılmış özgeçmişiniz.

Eser Yayınlama Koşulları ve Kuralları

1. SenVeBen.Biz.Tr dergisinde yayınlanacak eserlerin tüm fikri ve içerik sorumluluğu yazarlara aittir.

2. Eserlerin, kesinlikle yazarların kendisine ait olması gerekmektedir. Başkasına ait yazılar ve görseller ancak eser sahibinin izni alınarak yayınlanabilir.

3. Eser sahiplerinin yaptıkları alıntılarda referans belirtmeleri zorunludur.

4. Yabancı kaynaklardan çeviri yapmak suretiyle, ilgili eserin tamamı veya bir kısmı dergiye gönderilecek yazılarda ancak kaynak belirtilerek kullanılabilir. Kaynak belirtilmeden kullanılan çeviri metinler de intihal olarak değerlendirilir.

5. 2,3 ve 4.cü maddelerde belirtilmiş tüm intihallerin sorumluluğu her durumda yazara aittir. SenVeBen.Biz.Tr dergisi sadece hukuki sorumluluğun eser sahibine ait olduğunu bildirmekle yükümlüdür.

6. Yazarlar, yazılarını Sen ve Ben Dergisi ile birlikte başka mecralarda da yayınlıyorlarsa, önce Sen ve Ben Dergisi’nde yayınlanmayı kabul etmiş sayılırlar.

7. Yayınlanan yazıların ve kendi gönderdikleri görsellerin telif hakkı eser sahibine ait olmakla birlikte, www.senveben.biz.tr sayfasından yapılan alıntılarda “senveben.biz.tr” adı verilmeli veya yazının bağlantısı eklenmelidir. SenVeBen.Biz.Tr ve/veya yazar adı anılmadan yapılan alıntılarda www.senveben.biz.tr’nin her hakkı saklıdır.

8. Yayınlanan yazıların ve kendi gönderdikleri görsellerin telif hakkı eser sahibine ait olmakla birlikte, Sen ve Ben Dergisi’nin ve yazarın -her ne sebeple olursa olsun- bir gün yolları ayrıldığı takdirde, halihazırda yayınlanmış yazıların Sen ve Ben Dergisi’ndeki yayın hakkı Sen ve Ben Dergisi’ne aittir. Yazar, halihazırda yayınlanmış yazılarının dergiden kaldırılmasını talep edemez. İlgili yazıları yayınlamaya devam edip etmeme kararı Sen ve Ben Dergisi’nin tasarrufundadır.

9. www.senveben.biz.tr online dergiye yazı ve görsel gönderen herkes bu maddeleri peşinen kabul etmiş sayılır. Daha sonra yapılacak itirazlar kabul edilmeyecektir.

Yazı: Pembeden Yeşile Bütünlük | Yazan: İrem Savaş
Girne Antik Liman
Girne Antik Liman
Öykü: Umarım Bu Gece Öldürülmem | Yazan: Didem Çelebi Özkan